Bursa kombi servisi,kombi bakımı,kombi petek temizleme,kombi tamiri hizmetleri

PETEK TEMİZLEME

PETEK TEMİZLEME

Peteklerinizin ve kombinizin düzenli bakım ve temizliğini yaptırmak %25’e kadar yakıt tasarrufu sağladığı gibi, ısıtma sisteminizin sağlıklı çalışmasını da sağlar. Petek temizliği işleminden sonra bütün petekler eşit olarak ısınacağından daha az yakıt harcarsınız.

Gerçekten petek temizleme yaptırmam gerekli mi?” 
“Petek temizleme nasıl yapılıyor, evim kirlenir mi?” 
“Ne sıklıkta petek temizleme yaptırmam gerekiyor?” 

Sizin de kafanızda bu gibi sorular varsa aşağıdaki sayfalarımızı inceleyip petek temizleme hakkında daha net bir fikir sahibi olabilirsiniz. Petek temizleme hakkında daha detaylı bilgi almak yada randevu oluşturmak için uzman servisimizi 362 438 96 73 numaralı telefondan dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kalorifer petekleri (radyatörler) neden temizlenmelidir?

Düzenli olarak radyatör – petek temizliği yaptırmak, peteklerin daha hızlı ısınmasını ve sonucunda da daha az yakıt tüketmenizi sağlar ve tasarruf etmenizi sağlar.

Kalorifer petekleri hangi sıklıkta temizlenmelidir?

Kış ayları boyunca durmadan çalışan kombiniz yaz geldiğinde uzun bir süre çalışmayacaktır. Geçen bu sürede ise peteklerin içinde bulunan sıvı tortu oluşturacaktır.

Petek temizliği nasıl yapılır, hangi işlemler uygulanır?

Petekler tek tek temizleneceği için tüm peteklerin giriş ve çıkış vanaları kapatılmalıdır. Sadece temizlenecek olan peteğin su giriş ve çıkış vanaları açık bırakılır.

BURSA KOMBİ SERVİSİ

BURSA uzman Kombi Servisi olarak Bursa bölgesinde 10 yıldır, Kombi Bakım Servisi olarak faaliyette olup,  müşterilerimize HIZLI, servis sunuyoruz.

TELEFON NUMARALARIMIZ

0 551 847 85 21

BİZİ ARAYIN

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Firmamız 10 yıllık tecrübesiyle BURSADA kombi bakımı - kombi arıza - kombi servisi ve petek temizleme konularında özel olarak hizmetinizdedir.

BURSA -  Kombi Servisi , Tamir Bakım Hizmetleri